1 room apartment of 31m² in Brno

Bratislavská, 601 47 Brno, Czechia

15,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+kk 31m²

Moderní ateliér 1+kk s lodžií v oblíbeném rezidenčním projektu Pekárenský dvůr Nabízíme k pronájmu moderní ateliér 1+kk o velikosti 30,9 m² s lodžií (4,4 m²) v rezidenčním projektu Pekárenský dvůr na ulici Bratislavská v Brně. Byt se nachází v 6. patře domu s výtahem a je orientovaný na jih, což zajišťuje dostatek přirozeného světla. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (lednice, trouba, varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba), dále pračkou a vestavěnou skříní. Velkou výhodou je samotná rezidence Pekárenský dvůr, která nabízí svým obyvatelům nadstandardní zázemí: • recepce 24/7 (pošta, balíčky, čistírna) • wellness se saunou, fitness, yoga místnost a masérna • sdílená střešní terasa (725 m²) a velký zelený vnitroblok (2 680 m²), který je průchozí do ulice Cejl • grilovací zóny a společenský salonek / meeting room • kolárna s nářadím pro základní údržbu • kavárna a pekárna Paneolit přímo v areálu Projekt se nachází přibližně 10 minut pěšky od centra Brna a v okolí je kompletní občanská vybavenost, obchody i zastávky MHD. Cena a podmínky nájmu: • nájemné: 17 200 Kč / měsíc • služby: 3 250 Kč / měsíc • elektřina: přepis na nájemníka • kauce: 30 000 Kč • provize RK: 1× měsíční nájem + DPH Parkování je možné na ulici v okolí domu. K nastěhování dle dohody možné ihned. Byt je ideální pro jednotlivce, kteří hledají moderní bydlení v nové rezidenci s výbornou dostupností do centra města. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Property type

apartment

Rooms

1

Size

31 m²

Price

15,500 Kč

Price per m²

500 Kč

Map

The listing is located at Bratislavská, 601 47 Brno, Czechia

Loading map