1 room apartment of 32m² in Český Těšín

Svibice, Čáslavská, Polní, 737 01 Český Těšín, Czechia

9,700 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+kk 32m²

Pronájem bytu 1+kk, Český Těšín ul. Čáslavská Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a útulný byt 1+kk o výměře 32 m² na ulici Čáslavská Českém Těšíně. Byt se nachází ve 4. podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem. Dům se nachází v klidné části města s výbornou dostupností služeb. Supermarket a menší prodejny jsou v docházkové vzdálenosti, v blízkosti se nachází mateřská a základní škola. Zastávka MHD je pár minut od domu. Platební podmínky: Měsíční nájemné: 9 700 Kč + zálohy 3 600 Kč (další osoba 900 Kč) Vratná kauce: 26 600 Kč Provize RK: 13 300 Kč Elektřina se převádí na nájemníka. Pro více informací

Property type

apartment

Rooms

1

Size

32 m²

Price

9,700 Kč

Price per m²

303 Kč

Map

The listing is located at Svibice, Čáslavská, Polní, 737 01 Český Těšín, Czechia

Loading map