1 room apartment of 33m² in Brno

Vlhká, 601 69 Brno, Czechia

15,760 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-08-2026

Pronájem bytu 1+kk 33m²

Pronájem bytu 1+kk, 34,6m² v Brně, byt 1+kk, Brno střed na ulici Vlhká Hledáte pěkný rekonstruovaný byt 1+kk 34,6m², v blízkosti centra, jste pár, studenti nebo pracující, tak je tenhle byt přímo pro Vás. Byt je vhodný až pro 3 osoby, zvířátka vítány. Nabízím vám pronájem bytu 1+kk, v kompletně rekonstruovaném domě na ulici Vlhká v Brně středu. Byt je vybaven lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou a myčkou, byt je k nastěhování od . Veškerá občanská vybavenost v okolí, do centra chůzí cca 5 minut, zastávka MHD cca 2 minuty. Více informací u makléře.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

15,760 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

15-08-2026

Price per m²

478 Kč

Map

The listing is located at Vlhká, 601 69 Brno, Czechia

Loading map