1 room apartment of 35m² in Uherské Hradiště

Sokolovská, 686 05 Uherské Hradiště, Czechia

9,800 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 25-08-2023

Pronájem bytu 1+kk 35m²

Pronájem, Byty 1+kk, 35 m² - Uherské Hradiště - Mařatice Nově zrekonstruovaný podkrovní byt o dispozici 1+kk, nacházející se v části Uherského Hradiště. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, v koupělně přípojky na pračku a sušičku, sprchový kout a elektrický bojler. K ceně nájmu se připočítává záloha na energie včetně internetu, ve výši 2.200,- Kč. K nastěhování od .

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

9,800 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

25-08-2023

Price per m²

280 Kč

Map

The listing is located at Sokolovská, 686 05 Uherské Hradiště, Czechia

Loading map