1 room apartment of 43m² in Jindřichův Hradec

Nádražní, 377 01 Jindřichův Hradec, Czechia

12,311 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 43m²

Pronájem, byt 1+kk s terasou, 43 m², Jindřichův Hradec, Nádražní Pronájem bytu o podlahové ploše 36 m² v prvním patře budovy České spořitelny, ulice Nádražní, Jindřichův Hradec. Dispozice 1+kk nabízí vstupní chodbu, koupelnu s vanou a toaletou, pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na sdílenou terasu o výměře 7 m². Byt orientovaný na severozápad je vybavený kuchyňskou linkou s vestavěnou elektrickou troubou, varnou deskou a digestoří. Krásné bydlení v centru města, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Záloha na dodávku energií a služeb pro 1 osobu +2.402,- Kč/měsíc, další osoba +350,- Kč/měsíc. Vratná kauce 15.000,- Kč. Provize pro RK 9.000,- Kč. Pronajímatel si vyhrazuje výběr nájemce dle svých vlastních kritérií. Ihned k nastěhování.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

43 m²

Price

12,311 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

07-05-2026

Price per m²

286 Kč

Map

The listing is located at Nádražní, 377 01 Jindřichův Hradec, Czechia

Loading map