1 room apartment of 65m² in Zákupy

Nádražní, 471 23 Zákupy, Czechia

17,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+kk 65m²

Pronájem podkrovního bytu 1+kk v Zákupech, 65 m² Nabízíme k pronájmu podkrovní byt 1+kk v klidné obci Zákupy. Užitná plocha je 65 m². Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží a je připravený k okamžitému nastěhování. Světlý byt nabízí prostornou a moderně řešenou koupelnu, ve které se nachází sprchový kout i hydromasážní vana. Nájemné činí 17 500 Kč měsíčně včetně služeb. Majitel požaduje tři nájmy zaplacené předem, ale je možná dohoda. Provize RK činí 17 500 Kč. Kauce zde není. Obec Zákupy se nachází v blízkosti města Česká Lípa, které je dobře dostupné vlakem i autobusem. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají klidné bydlení s výborným spojením do města. Majitel má právo vlastního výběru nájemníka. Neváhejte nás

Property type

apartment

Rooms

1

Size

65 m²

Price

17,500 Kč

Price per m²

269 Kč

Map

The listing is located at Nádražní, 471 23 Zákupy, Czechia

Loading map