3 rooms apartment of 44m² in Ostrava

Dolní, 700 30 Ostrava, Czechia

8,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-08-2025

Pronájem bytu 2+1 44m²

Pronájem, byt 2+1, 44 m², Ostrava-Zábřeh, ul. Dolní Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 v 6.NP revitalizovaného panelového domu v klidné lokalitě. Světlý a útulný byt je ve velmi dobře udržovaném stavu a nabízí se nezařízený. Nachází se v lokalitě se spoustou udržované zeleně a s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Dobrá dostupnost MHD do všech částí města.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

44 m²

Price

8,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

20-08-2025

Price per m²

182 Kč

Map

The listing is located at Dolní, 700 30 Ostrava, Czechia

Loading map