3 rooms apartment of 54m² in Karviná

Horova, 734 01 Karviná, Czechia

10,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-02-2026

Pronájem bytu 2+1 54m²

Pronájem bytu 2+1 54 m², Karviná - Ráj Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 předělaný na 3+kk na ulici Horova v Karviné - Ráji. Bytová jednotka je po rekonstrukci, změněná dispozice bytu. Zděné jádro, koupelna s WC dohromady v keramických obkladech, vana, umyvadlová skříňka se zrcadlem. Kuchyňská linka s plynovou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří, myčkou na nádobí, pračkou a lednicí. Menší pokoj vhodný jako ložnice, druhý pokoj prostorný. V chodbě prostorná vestavěná skříň podlaha dlažba, kuchyň rovněž keramická dlažba, ostatní pokoje plovoucí podlaha a linoleum. V případě zájmu o prohlídku či další informace mě neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

54 m²

Price

10,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-02-2026

Price per m²

194 Kč

Map

The listing is located at Horova, 734 01 Karviná, Czechia

Loading map