Listed 2 days ago
Bratří Hlaviců, 755 01 Vsetín, Czechia
16,900 Kč / month
Pronájem byt 2+1, 54m², Vsetín Nabízím k pronájmu útulný a světlý byt o dispozici 2+1 na sídlišti Sychrov ve Vsetíně. Byt se nachází ve 2. patře revitalizovaného domu s bezbariérovým přístupem, a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie. Jednotka je čerstvě po kompletní rekonstrukci a čeká na své první nájemníky. Díky orientaci oken na východní i západní stranu je interiér krásně prosvětlený po celý den – ráno vás přivítá slunce v kuchyni, večer si můžete užít příjemnou atmosféru při západu slunce. Velkým benefitem je lodžie, která nabídne prostor pro ranní kávu či odpočinek, a také sklep pro uskladnění sezónních věcí, kol či sportovního vybavení. Lokalita v dolní části sídliště nabízí nejen veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, ale také velkou výhodu v podobě bezproblémového parkování i v odpoledních hodinách, což na sídlišti rozhodně oceníte. Byt je volný ihned a připravený k nastěhování bez čekání. V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku: Michal Jandora – realitní služby. Pravidelně tam totiž přednostně zveřejňuji nové zakázky. Pokud chcete prezentaci své nemovitosti jako je tato, tak mi, prosím, napište nebo zavolejte.
Pronájem byt 2+1, 54m², Vsetín Nabízím k pronájmu útulný a světlý byt o dispozici 2+1 na sídlišti Sychrov ve Vsetíně. Byt se nachází ve 2. patře revitalizovaného domu s bezbariérovým přístupem, a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie. Jednotka je čerstvě po kompletní rekonstrukci a čeká na své první nájemníky. Díky orientaci oken na východní i západní stranu je interiér krásně prosvětlený po celý den – ráno vás přivítá slunce v kuchyni, večer si můžete užít příjemnou atmosféru při západu slunce. Velkým benefitem je lodžie, která nabídne prostor pro ranní kávu či odpočinek, a také sklep pro uskladnění sezónních věcí, kol či sportovního vybavení.
Lokalita v dolní části sídliště nabízí nejen veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, ale také velkou výhodu v podobě bezproblémového parkování i v odpoledních hodinách, což na sídlišti rozhodně oceníte. Byt je volný ihned a připravený k nastěhování bez čekání. V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku: Michal Jandora – realitní služby. Pravidelně tam totiž přednostně zveřejňuji nové zakázky. Pokud chcete prezentaci své nemovitosti jako je tato, tak mi, prosím, napište nebo zavolejte.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
54 m²
Price
16,900 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Price per m²
313 Kč
The listing is located at Bratří Hlaviců, 755 01 Vsetín, Czechia
Loading map