3 rooms apartment of 57m² in Hodonín

Janáčkova, 695 01 Hodonín, Czechia

11,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-03-2026

Pronájem bytu 2+1 57m²

Pronájem bytu 2+1 57 m², Hodonín Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 2+1 nacházející se na ulici Janáčkova v Hodoníně. Byt je situován v klidné části města s výbornou dostupností do centra i ke kompletní občanské vybavenosti. Lokalita nabízí pohodlné bydlení s veškerými službami v docházkové vzdálenosti – v blízkosti se nachází obchody, restaurace, školy, školky, lékaři i zastávky MHD. Centrum města Hodonína je dostupné během několika minut. Byt je dispozičně řešen jako 2+1 a nabízí příjemné a praktické bydlení. Součástí bytu je prostorný obývací pokoj, samostatná ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a spotřebiči, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s úložným prostorem. Byt bude pronajímán vybavený tak, jak je vidět na fotografiích. Velkou výhodou bytu je jeho světlost, praktické rozvržení místností a příjemná lokalita vhodná jak pro jednotlivce, tak pro pár. Byt je k dispozici ihned. Cenové podmínky Nájemné: 11.500 Kč / měsíc Zálohy na služby: 1.200 Kč / měsíc (včetně pojištění) Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Kauce: 1 nájem Provize RK: 1 nájem + zálohy + DPH Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

57 m²

Price

11,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

16-03-2026

Price per m²

202 Kč

Map

The listing is located at Janáčkova, 695 01 Hodonín, Czechia

Loading map