3 rooms apartment of 58m² in Olomouc

Jílová, 749 00 Olomouc, Czechia

14,300 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-04-2026

Pronájem bytu 2+1 58m²

Pronájem bytu 2+1 Olomouc - ul. Jílová Nabízíme k pronájmu útulný, světlý byt o dispozici 2+1 s lodžií, komorou a šatnou a celkové výměře 57,90 m², nacházející se v 6. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Jílová v Olomouci. Byt letos prošel celkovou rekonstrukcí, a to nové podlahy se zátěžovým linem, sádrokartonové podhledy, nová koupelna a WC, nová elektřina, rozvody vody vč. uzávěrů, v celém bytě LED osvětlení, sedmikomorová plastová okna s trojskly. V bytě zaveden internet -optika od T-Mobile, v ceně nájmu. Tato bytová jednotka nabízí praktické a pohodlné bydlení, pronajímá se částečně zařízený, jako na foto v inzerci. Dispozice bytu zahrnuje vstupní chodbu (6,90m²) se šatní skříní, věšákovou stěnou a botníkem, dva samostatné neprůchozí pokoje (16,20m² a 14,60m²), kuchyni (12,40m²) se sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, nádobím a stolem se židlemi, koupelnu (2,60m²) se sprchovým koutem, umývadlem a pračkou a samostatné WC ( 1m²), šatnu (2,80m²), zasklenou lodžii ( 4,90m²) a komoru na chodbě domu (1,40m²) . Díky neprůchozím pokojům je byt ideální jak pro jednotlivce, pár, tak i pro spolubydlení. Byt je připraven ihned k nastěhování nebo po dohodě a představuje ideální kombinaci klidného bydlení a skvělé dostupnosti služeb v blízkém okolí. Nájemné činí 14. 300 Kč + 2.880 Kč záloha na služby + elektřina, kterou si přehlašuje nájemce na sebe. Kauce ve výši 20.000 Kč. Provize RK ve výši nájmu + DPH. PENB nedodán z tohoto důvodu uváděna energ. tř. G. Byt je volný ihned nebo po dohodě. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

58 m²

Price

14,300 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

15-04-2026

Price per m²

247 Kč

Map

The listing is located at Jílová, 749 00 Olomouc, Czechia

Loading map