Sokolská třída, 702 72 Ostrava, Czechia
14,500 Kč / month
Pronájembytu 2+1 po rekonstrukci, Moravská Ostrava, ul. Sokolská Nabízíme k pronájmu krásný, kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 s balkónem v žádané lokalitě na ulici Sokolská třída. Byt se nachází v 1. patře revitalizovaného cihlového domu. Díky neprůchozím pokojům je ideální nejen pro pár či jednotlivce, ale i pro spolubydlení. Hlavní přednosti bytu: Stav: Po nákladné moderní rekonstrukci (nová elektřina, podlahy, dveře). Kuchyně: Moderní linka s masivní deskou a vestavnými spotřebiči (lednice, myčka, trouba, varná deska, mikrovlnka, pračka). Prostor pro jídelní stůl. Koupelna: Prostorný sprchový kout a dlažba s podlahovým vytápěním. Chytré prvky: Pohybové podsvícení podlahy v předsíni, široké dřevěné parapety. Úložné prostory: K bytu náleží nadstandardně velký sklep (6 m and sup2;), v předsíni je místo pro vestavnou skříň. Podrobnosti a cena: Měsíční nájem: 14500 Kč Zálohy na služby: 2500 Kč/ 2 os. Energie: Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe. Vratná kauce: 34 000 Kč (2x nájem včetně záloh). Provize RK: 17 000 Kč. Stav: Nezařízený, téměř ihned k nastěhování. Zaujala Vás tato nabídka? Pro domluvení prohlídky mě neváhejte
Pronájembytu 2+1 po rekonstrukci, Moravská Ostrava, ul. Sokolská Nabízíme k pronájmu krásný, kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 s balkónem v žádané lokalitě na ulici Sokolská třída. Byt se nachází v 1. patře revitalizovaného cihlového domu. Díky neprůchozím pokojům je ideální nejen pro pár či jednotlivce, ale i pro spolubydlení. Hlavní přednosti bytu: Stav: Po nákladné moderní rekonstrukci (nová elektřina, podlahy, dveře). Kuchyně: Moderní linka s masivní deskou a vestavnými spotřebiči (lednice, myčka, trouba, varná deska, mikrovlnka, pračka). Prostor pro jídelní stůl.
Koupelna: Prostorný sprchový kout a dlažba s podlahovým vytápěním. Chytré prvky: Pohybové podsvícení podlahy v předsíni, široké dřevěné parapety. Úložné prostory: K bytu náleží nadstandardně velký sklep (6 m and sup2;), v předsíni je místo pro vestavnou skříň. Podrobnosti a cena: Měsíční nájem: 14500 Kč Zálohy na služby: 2500 Kč/ 2 os. Energie: Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe. Vratná kauce: 34 000 Kč (2x nájem včetně záloh). Provize RK: 17 000 Kč. Stav: Nezařízený, téměř ihned k nastěhování. Zaujala Vás tato nabídka? Pro domluvení prohlídky mě neváhejte
Property type
apartment
Rooms
3
Size
59 m²
Price
14,500 Kč
Price per m²
246 Kč
The listing is located at Sokolská třída, 702 72 Ostrava, Czechia
Loading map