3 rooms apartment of 61m² in České Budějovice

Čechova, 372 15 České Budějovice, Czechia

13,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-02-2026

Pronájem bytu 2+1 61m²

Pronájem bytu 2+1, 61 m² Čechova ulice, České Budějovice Nabízíme k pronájmu velmi pěkný, světlý a částečně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 61 m², který se nachází ve vyhledávané a klidné lokalitě Českých Budějovic, konkrétně v Čechově ulici. Dům je situován v docházkové vzdálenosti od centra města a v okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, MHD, školy, školky, lékárna i restaurace. Byt prošel rekonstrukcí, která zahrnovala nové rozvody vody a elektřiny, modernizaci koupelny, samostatného WC a instalaci nové kuchyňské linky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a umyvadlem, WC je oddělené. Kuchyně nabízí dostatek úložného i pracovního prostoru. Vytápění je řešeno pomocí plynových topidel WAW. Dispozice bytu zahrnuje dva pokoje, samostatnou kuchyni, koupelnu a WC. Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodlné bydlení v dobré lokalitě. Byt je určen pro 1-2 osoby. Nájemné: 13 000 Kč / měsíc Kauce: 17 000 Kč Energie (včetně elektřiny): 3 500 Kč / měsíc + provize RK Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky mě neváhejte kdykoliv

Property type

apartment

Rooms

3

Size

61 m²

Price

13,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-02-2026

Price per m²

213 Kč

Map

The listing is located at Čechova, 372 15 České Budějovice, Czechia

Loading map