3 rooms apartment of 61m² in Razová

Razová, Moravian-Silesian Region, Czechia

9,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-01-2026

Pronájem bytu 2+1 61m²

Pronájem byty, 61 m², Razová Nabízíme k pronájmu krásný a slunný byt 2+1 o rozloze 61 m² v obci Rázová. Byt se nachází v klidné části obce a prošel kompletní rekonstrukcí. Součástí bytu je balkón s příjemný výhledem a sklepní prostor. Měsíční nájem činí 9 900 Kč. Náklady na bydlení jsou 3 475 Kč měsíčně, k tomu se připočítává elektřina (nájemní si přepisuje elektřinu na sebe). Kauce je 19 000 Kč + provize RK. V případě zájmu nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

61 m²

Price

9,900 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-01-2026

Price per m²

162 Kč

Map

The listing is located at Razová, Moravian-Silesian Region, Czechia

Loading map