Nová, 400 03 Ústí nad Labem, Czechia
9,900 Kč / month
Pronájem bytu 2+1 ul. Nová, Střekov K dlouhodobému pronájmu nabízím zcela nově zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 62 m v klidné části Střekova, ulice Nová. Dispozice - obytná kuchyně, obývací pokoj s lodžií, ložnice, dále chodba, koupelna s toaletou, komora přímo v bytě, v suterénu domu je k dispozici ještě sklepní kóje. Můžete být první, kdo v bytě po rekonstrukci budete bydlet. Krásná nová koupelna - pohodlný sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, velké zrcadlo, wc, příprava na pračku. Zcela nová kuchyňská linka - sporák, příprava na myčku, digestoř, úložné prostory. V kuchyni je též potravinová skříň. Obývací pokoj a ložnice mají výhled do přilehlého parku se vzrostlými stromy. V bytě je klid a příjemné prostředí. Zálohy na 1 osobu (voda, úklid apod. ) jsou 2.200,- Kč, další osoba 800,- Kč, elektřina se převede na nájemníka. Vratná kauce ve výši 20.000,- kč. Neplatíte provizi. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte
Pronájem bytu 2+1 ul. Nová, Střekov K dlouhodobému pronájmu nabízím zcela nově zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 62 m v klidné části Střekova, ulice Nová. Dispozice - obytná kuchyně, obývací pokoj s lodžií, ložnice, dále chodba, koupelna s toaletou, komora přímo v bytě, v suterénu domu je k dispozici ještě sklepní kóje. Můžete být první, kdo v bytě po rekonstrukci budete bydlet. Krásná nová koupelna - pohodlný sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, velké zrcadlo, wc, příprava na pračku.
Zcela nová kuchyňská linka - sporák, příprava na myčku, digestoř, úložné prostory. V kuchyni je též potravinová skříň. Obývací pokoj a ložnice mají výhled do přilehlého parku se vzrostlými stromy. V bytě je klid a příjemné prostředí. Zálohy na 1 osobu (voda, úklid apod. ) jsou 2.200,- Kč, další osoba 800,- Kč, elektřina se převede na nájemníka. Vratná kauce ve výši 20.000,- kč. Neplatíte provizi. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte
Property type
apartment
Rooms
3
Size
62 m²
Price
9,900 Kč
Price per m²
160 Kč
The listing is located at Nová, 400 03 Ústí nad Labem, Czechia
Loading map