Meruňková, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia
12,900 Kč / month
Pronájem bytu 2+1 ul. Meruňková, Ústí n/L Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 a velikosti 63 m², který se nachází ve 7. patře panelového domu v klidné a vyhledávané lokalitě Severní Terasa, ulice Meruňková, Ústí nad Labem. Byt je ve velmi dobrém stavu, částečně vybavený a nabízí příjemné bydlení. Součástí bytu je prostorná lodžie, která poskytuje krásný výhled a je ideálním místem pro odpočinek. Dům prošel revitalizací a je v dobré kondici. Lokalita je vynikající v okolí je veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, školy, školky, lékaři, restaurace a zastávky MHD, což zajišťuje pohodlný a bezproblémový život. Měsíční nájemné: 12.900,- Kč Měsíční zálohy: Teplo - 1.400,- Kč TUV voda - 1.300,- Kč/2 osoby SV voda - 900,- Kč/2 osoby výtah - 130,- Kč osvětlení - 45,- Kč Kauce: 25.800,-Kč Elektřina a plyn se přepisuje na nájemce. Neváhejte a
Pronájem bytu 2+1 ul. Meruňková, Ústí n/L Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 a velikosti 63 m², který se nachází ve 7. patře panelového domu v klidné a vyhledávané lokalitě Severní Terasa, ulice Meruňková, Ústí nad Labem. Byt je ve velmi dobrém stavu, částečně vybavený a nabízí příjemné bydlení. Součástí bytu je prostorná lodžie, která poskytuje krásný výhled a je ideálním místem pro odpočinek. Dům prošel revitalizací a je v dobré kondici.
Lokalita je vynikající v okolí je veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, školy, školky, lékaři, restaurace a zastávky MHD, což zajišťuje pohodlný a bezproblémový život. Měsíční nájemné: 12.900,- Kč Měsíční zálohy: Teplo - 1.400,- Kč TUV voda - 1.300,- Kč/2 osoby SV voda - 900,- Kč/2 osoby výtah - 130,- Kč osvětlení - 45,- Kč Kauce: 25.800,-Kč Elektřina a plyn se přepisuje na nájemce. Neváhejte a
Property type
apartment
Rooms
3
Size
63 m²
Price
12,900 Kč
Price per m²
205 Kč
The listing is located at Meruňková, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia
Loading map