3 rooms apartment of 95m² in Brno

Cihlářská, 602 00 Brno, Czechia

24,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+1 95m²

Pronájem bytu 2+1 95 m²/flat to rent Brno, Cihlářská Exkluzivně vám nabízíme pronájem velkometrážního cihlového bytu 2+1 (95 m²) v Brně na ulici Cihlářská. Byt se skládá ze dvou neprůchozích pokojů a prostorné kuchyně ze které vedou dveře na balkon. Byt je zařízený, volný koncem května, dům se nachází v centru města na klidné ulici, cena 24500.-+5500,- / měsíčně, vratná kauce + provize RK, pro více informací a prohlídku nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

95 m²

Price

24,500 Kč

Price per m²

258 Kč

Map

The listing is located at Cihlářská, 602 00 Brno, Czechia

Loading map