2 rooms apartment of 56m² in Sudkov

278, 788 21 Sudkov, Czechia

7,200 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+1 Sudkov

II poschodí, Cena 7.200,- Kč/měsíc, Třída energetické náročnosti budovy: G, PRONAJATO Zprostředkujeme pronájem bytu v bytovém domě v obci Sudkov., II poschodí 7.200,- Kč/měsíc nájem, 700,- Kč/měsíc záloha na služby, 12.000,- Kč kauce , Blokovací depozitum 4 000,-Kč. Elektřina v bytě asi 2 000,- Kč/měsíc. Vytápění přímotopy s regulovatelným nastavením teploty, ohřev vody elektrickým bojlerem. Okna plastová. Na chodbách čidlo se samočinným zhášením. Celý dům prošel kompletní revitalizací. Parkování na parkovišti před domem zajištěném závorou na čidlo. Vchodové dveře do domu plastové, otevírání na klíč i čip. V bytě je možnost přihlášení k trvalému pobytu. Byt je nekuřácký. Pouze pracující, slušní lidé. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Autobusová zastávka do 1min. chůze. Vlakové nádraží do 15 min. chůze.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

56 m²

Price

7,200 Kč

Price per m²

129 Kč

Map

The listing is located at 278, 788 21 Sudkov, Czechia

Loading map