Okrajová, 735 64 Havířov, Czechia
14,000 Kč / month
Pronájem bytu 42 m², ul. Okrajová, Havířov - Podlesí Nabízíme k pronájmu moderní byt o celkové velikosti 42 m² v jedinečném projektu Rezidence Podlesí v Havířově, který se nachází ve 3. patře. Byt nabízí příjemné a klidné bydlení s výhledem do zeleně. Interiér je vybaven kvalitními vinylovými podlahami a disponuje prosklenou lodžií, která poskytuje příjemné místo k odpočinku. Komfort bydlení zvyšuje také klimatizace, rekuperace zajišťující čerstvý vzduch a venkovní rolety, které umožňují dokonalé zatemnění. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, indukční deskou a troubou. K bytu náleží sklep a 1 parkovací stání. K využívání je také společná kočárkárna a kolovna. Bytový dům je bezbariérový se dvěmi výtahy a kamerovým zabezpečením celého domu a okolí. Cena pronájmu činí 14 000 Kč měsíčně + záloha na služby ve výši 2 500 Kč (pro jednu osobu, každá další + 800 Kč), elektřina 1 100 Kč. Při podpisu nájemní smlouvy je nutno složit kauci ve výši 24 000 Kč. Provize RK činí 14 000 Kč + DPH. Lokalita Podlesí nabízí klidné prostředí, dostatek zeleně a zároveň dobrou dostupnost služeb i občanské vybavenosti. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte
Pronájem bytu 42 m², ul. Okrajová, Havířov - Podlesí Nabízíme k pronájmu moderní byt o celkové velikosti 42 m² v jedinečném projektu Rezidence Podlesí v Havířově, který se nachází ve 3. patře. Byt nabízí příjemné a klidné bydlení s výhledem do zeleně. Interiér je vybaven kvalitními vinylovými podlahami a disponuje prosklenou lodžií, která poskytuje příjemné místo k odpočinku. Komfort bydlení zvyšuje také klimatizace, rekuperace zajišťující čerstvý vzduch a venkovní rolety, které umožňují dokonalé zatemnění. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, indukční deskou a troubou. K bytu náleží sklep a 1 parkovací stání.
K využívání je také společná kočárkárna a kolovna. Bytový dům je bezbariérový se dvěmi výtahy a kamerovým zabezpečením celého domu a okolí. Cena pronájmu činí 14 000 Kč měsíčně + záloha na služby ve výši 2 500 Kč (pro jednu osobu, každá další + 800 Kč), elektřina 1 100 Kč. Při podpisu nájemní smlouvy je nutno složit kauci ve výši 24 000 Kč. Provize RK činí 14 000 Kč + DPH. Lokalita Podlesí nabízí klidné prostředí, dostatek zeleně a zároveň dobrou dostupnost služeb i občanské vybavenosti. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte
Property type
apartment
Rooms
2
Size
35 m²
Price
14,000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
05-03-2026
Price per m²
400 Kč
The listing is located at Okrajová, 735 64 Havířov, Czechia
Loading map