2 rooms apartment of 38m² in Šumperk

Lužickosrbská, 787 01 Šumperk, Czechia

13,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 38m²

Pronájem bytové jednotky 2+kk BYT K PRONÁJMU | 2+kk | 37,87 m² | Šumperk – centrum. Hledáte moderní byt s rozumnou dispozicí a bez kompromisů? Tady jste správně. Byt o dispozici 2+kk a výměře 37,87 m² se nachází ve 2. NP kompletně zrekonstruovaného domu na ulici Lužickosrbská, v těsné blízkosti centra Šumperka. Dispozice je praktická a dobře využitelná – samostatný pokoj, obývací část s kuchyňským koutem, koupelna a chodba. Ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří chtějí pohodlné a klidné bydlení. Co vás čeká: – nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči(trouba, deska, myčka, digestoř) – moderní koupelna s novými zařizovacími předměty – nové podlahy a okna – světlý a příjemný prostor Technicky: – vytápění centrálním plynovým kotlem s rozvody ústředního topení – vlastní elektrický bojler pro ohřev vody Vše nové, čisté a připravené k nastěhování. Náklady: – nájem: 13.000 Kč – záloha plyn: 2.000 Kč – elektřina: 1.000 Kč – voda: 800 Kč Kauce: 39.000 Kč Volné dle dohody Byt je určen pro dlouhodobý pronájem a nové nájemce budeme pečlivě vybírat. Vhodné pro nekuřáky, bez domácích mazlíčků, s doložením pravidelného zaměstnání. Vážným zájemcům o dlouhodobý pronájem rád byt osobně představím a projdu s vámi všechny detaily. Podmínkou uzavření nájmu je složení vratné kauce a úhrada provize RK ve výši jednoho nájmu. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

38 m²

Price

13,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Price per m²

342 Kč

Map

The listing is located at Lužickosrbská, 787 01 Šumperk, Czechia

Loading map