Listed 5 days ago
Lužická, 669 02 Znojmo, Czechia
11,900 Kč / month
ZNOJMO - Pronájem bytu 2+kk, 40m² VOLNÉ OD 1.7 K pronájmu Vám nabízíme byt o dispozici 2+kk a o velikosti 40m². Byt se nachází v cihlovém domě a prošel celkovou rekonstrukcí. Při rekonstrukci zůstaly zachovány některé původní prvky jako jsou dřevěné trámy, dveře a okna. Kombinace moderních a původních prvků vytváří velmi zajímavý celek. V kuchyni je nová kuchyňská linka, která je vybavena všemi potřebnými spotřebiči a poskytuje veškerý komfort pro vaření. Celý byt je provázán zajímavou dlažbou a obklady, které dodávají bytu útulnost a vytváří jedinečnou atmosféru. V místě je výborná občanská vybavenost. Byt je ihned volný k pronajmutí a je určen k dlouhodobému pronájmu. V bytě budete prvním nájemníkem. Pokud máte zájem o pronájem tohoto velmi hezkého bytu, navštivte naše stránky a volejte makléři. K ceně nájmu bude připočtena kauce a provize RK.
ZNOJMO - Pronájem bytu 2+kk, 40m² VOLNÉ OD 1.7 K pronájmu Vám nabízíme byt o dispozici 2+kk a o velikosti 40m². Byt se nachází v cihlovém domě a prošel celkovou rekonstrukcí. Při rekonstrukci zůstaly zachovány některé původní prvky jako jsou dřevěné trámy, dveře a okna. Kombinace moderních a původních prvků vytváří velmi zajímavý celek. V kuchyni je nová kuchyňská linka, která je vybavena všemi potřebnými spotřebiči a poskytuje veškerý komfort pro vaření.
Celý byt je provázán zajímavou dlažbou a obklady, které dodávají bytu útulnost a vytváří jedinečnou atmosféru. V místě je výborná občanská vybavenost. Byt je ihned volný k pronajmutí a je určen k dlouhodobému pronájmu. V bytě budete prvním nájemníkem. Pokud máte zájem o pronájem tohoto velmi hezkého bytu, navštivte naše stránky a volejte makléři. K ceně nájmu bude připočtena kauce a provize RK.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
11,900 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
298 Kč
The listing is located at Lužická, 669 02 Znojmo, Czechia
Loading map