2 rooms apartment of 40m² in Kladno

Benešovská, 272 01 Kladno, Czechia

17,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 40m²

Pronájem bytu 2+kk, Benešovská, Kročehlavy, 40 m² Nabízíme vám k dlouhodobému podnájmu příjemně prosvětlený byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 40 m², situovaný v 7 patře udržovaného panelového domu s výtahem v oblíbené části Kladna. Součástí pronájmu je také praktická sklepní kóje, která vám zajistí dostatek úložného prostoru. Interiér bytu je nabízen jako částečně vybavený, což vám dává ideální příležitost dotvořit si domov přesně podle vlastního vkusu a potřeb. Srdcem bytu je vkusná kuchyňská linka vybavená moderními spotřebiči včetně lednice s mrazákem, elektrické a mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře a myčky nádobí. Navazující obývací část již disponuje pohodlnou sedací soupravou, jídelním koutem a úložným prostorem, takže se můžete ihned zabydlet. Koupelna s vanou nabízí prostor pro relaxaci a toaleta je pro větší komfort řešena samostatně. Lokalita ulice Benešovská je vyhlášená svou perfektní občanskou vybaveností a klidem. Jen pár minut chůze od domu najdete supermarkety Albert i Penny, poštu, moderní zdravotnická zařízení i řadu restaurací. Milovníci přírody a aktivního odpočinku ocení bezprostřední blízkost malebného Sítenského údolí, které je jako stvořené pro procházky. Díky nedalekým zastávkám autobusů s přímým spojením na Prahu i po celém Kladně je zajištěna také špičková dopravní dostupnost. Byt je ve skvělém stavu a připraven přivítat nové nájemníky ihned. Energetická třída: G (průkaz nedodán).

Property type

apartment

Rooms

2

Size

40 m²

Price

17,000 Kč

Price per m²

425 Kč

Map

The listing is located at Benešovská, 272 01 Kladno, Czechia

Loading map