2 rooms apartment of 42m² in Louny

Louny, Husova 400, 440 01 Louny, Czechia

11,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 18-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 42m²

Pronájem 2kk Louny Pronájem bytu 2+kk, 42 m², Louny – Husova ulice Hledáte místo, kde to dává smysl? Kde máte klid na odpočinek, ale zároveň vše důležité na dosah? Právě jste ho možná našli. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+kk a výměře 42 m² ve 4. patře panelového domu s výtahem v oblíbené lokalitě města Louny, konkrétně v Husově ulici. Byt potěší nejen praktickým uspořádáním, ale i orientací oken do klidné části mimo hlavní silnici, takže vás nebude rušit žádný provoz – jen zasloužený klid po práci. Interiér je částečně vybavený, k dispozici je obývací stěna a TV stolek. Kuchyňská část nabízí kuchyňskou linku, elektrický sporák s troubou a digestoř. Byt má plastová okna doplněná o nové žaluzie, což přispívá k pohodlí i soukromí. Úklid společných prostor v domě je pravidelně zajištěn, takže se nemusíte starat o nic navíc. Měsíční nájemné činí 11 500 Kč, zálohy na služby jsou stanoveny na 3 400 Kč pro tři osoby. Elektřina bude převedena na nájemníka. Vratná kauce je ve výši 23 000 Kč a odměna realitní kanceláře činí 11 500 Kč. Město Louny nabízí velmi příjemné spojení klidného bydlení a plnohodnotné občanské vybavenosti. Najdete zde širokou síť obchodů, restaurací, škol, školek i zdravotnických zařízení. Louny jsou známé také svým historickým centrem a blízkostí přírody, ideální pro volnočasové aktivity, procházky nebo sport. Významnou výhodou je výborná dopravní dostupnost – v blízkosti se nachází nájezd na hlavní tah Praha–Chomutov, což ocení zejména ti, kteří dojíždějí za prací. Byt je ideální pro slušného a pracujícího nájemníka, který hledá dlouhodobé a stabilní bydlení. Pokud hledáte místo, kam se budete rádi vracet, tady jste na správné adrese. V případě zájmu o prohlídku nebo více informací se neváhejte ozvat. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

42 m²

Price

11,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

18-04-2026

Price per m²

274 Kč

Map

The listing is located at Louny, Husova 400, 440 01 Louny, Czechia

Loading map