2 rooms apartment of 47m² in Bučovice

Slavkovská 40, 685 01 Bučovice, Czechia

15,200 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu, 2+kk, 47 m 2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem bytu 2+kk v Bučovicích na ulici Slavkovská č.p. 40. Jednotka se nachází ve 2.NP (1. patro) zděného bytového domu. Podlahy plovoucí, lino a dlažba, vytápění vlastní kotelnou. K bytu náleží prostorný sklep cca 5 m², dále možnost využívat společnou kolárnu a sušárnu. Možnost prohlídky po telefonické domluvě, volné ihned. Ev. číslo: 27961.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

15,200 Kč

Price per m²

323 Kč

Map

The listing is located at Slavkovská 40, 685 01 Bučovice, Czechia

Loading map