2 rooms apartment of 48m² in Šumperk

Starobranská, 787 01 Šumperk, Czechia

11,200 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 02-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 48m²

Pronájem, byt 2+kk, Šumperk, ul. Starobranská Nabízíme k pronájmu útulný podkrovní byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 48 m², který se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu. Byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají klidné bydlení s příjemnou atmosférou. Podkrovní charakter bytu dodává interiéru specifické kouzlo, vzdušnost a dostatek soukromí. Dispozičně je byt řešen jako obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatná ložnice. Prostor působí velmi útulně a nabízí pohodlné bydlení s dostatkem denního světla. Byt se nachází v domě s dobrou dostupností a nabízí praktické bydlení bez nutnosti dalších investic. Díky své velikosti a dispozici je vhodný pro nenáročné nájemníky, kteří ocení klidné prostředí a efektivně řešený prostor. Měsíční nájemné činí 11.200 Kč, zálohy na topení jsou 2.000 Kč, voda 600 Kč a poplatky za společné prostory 200 Kč celkem 2.800 Kč. Elektřina se převádí na nájemníka. Kauce je stanovena ve výši 30.000 Kč, provize realitní kanceláře činí 11.200 Kč. Byt je k dispozici od 1. 7.2026. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Property type

apartment

Rooms

2

Size

48 m²

Price

11,200 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

02-04-2026

Price per m²

233 Kč

Map

The listing is located at Starobranská, 787 01 Šumperk, Czechia

Loading map