Lechowiczova, 702 00 Ostrava, Czechia
10,650 Kč / month
Pronájem bytu 2+kk (51 m²) - Lechowiczova, Moravská Ostrava Pronájem moderního bytu 2+kk, 51 m², 4. NP s výtahem, možnost garáže. Nabízíme k pronájmu krásný moderní byt o dispozici 2+kk a velikosti 51 m², který se nachází ve 4. NP bytového domu s výtahem až na podlaží. Byt je připraven k nastěhování a je k dispozici ihned, takže nový nájemník může bydlet bez zbytečného čekání. Byt prošel rekonstrukcí a nabízí příjemné a komfortní bydlení v moderním stylu. Dispozice zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu společnou s toaletou. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem typu walk-in, který dodává prostoru moderní vzhled i pohodlí při každodenním používání. Byt je vhodný například pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní bydlení s dobrou dostupností služeb a občanské vybavenosti. Byt je nekuřácký. Měsíční nájemné: 10.650 Kč + fond oprav a služby 4.350 Kč / měsíc + elektřina na nájemce (aktuálně cca 500 Kč, doporučená záloha přibližně 1.500 Kč pro dvě osoby dle spotřeby) Vratná kauce (jistota): 30.000 Kč Provize RK: 15.000 Kč + DPH K bytu je možné pronajmout také garáž za 2.500 Kč / měsíc. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte
Pronájem bytu 2+kk (51 m²) - Lechowiczova, Moravská Ostrava Pronájem moderního bytu 2+kk, 51 m², 4. NP s výtahem, možnost garáže. Nabízíme k pronájmu krásný moderní byt o dispozici 2+kk a velikosti 51 m², který se nachází ve 4. NP bytového domu s výtahem až na podlaží. Byt je připraven k nastěhování a je k dispozici ihned, takže nový nájemník může bydlet bez zbytečného čekání. Byt prošel rekonstrukcí a nabízí příjemné a komfortní bydlení v moderním stylu. Dispozice zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu společnou s toaletou. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem typu walk-in, který dodává prostoru moderní vzhled i pohodlí při každodenním používání.
Byt je vhodný například pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní bydlení s dobrou dostupností služeb a občanské vybavenosti. Byt je nekuřácký. Měsíční nájemné: 10.650 Kč + fond oprav a služby 4.350 Kč / měsíc + elektřina na nájemce (aktuálně cca 500 Kč, doporučená záloha přibližně 1.500 Kč pro dvě osoby dle spotřeby) Vratná kauce (jistota): 30.000 Kč Provize RK: 15.000 Kč + DPH K bytu je možné pronajmout také garáž za 2.500 Kč / měsíc. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
10,650 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
16-03-2026
Price per m²
209 Kč
The listing is located at Lechowiczova, 702 00 Ostrava, Czechia
Loading map