2 rooms apartment of 53m² in Brno

Běhounská, 662 26 Brno, Czechia

21,990 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 53m²

Pronájem bytu 2+kk 53 m², Brno-město Pokud se rádi pohybujete v centru dění, máme pro Vás skvělou zprávu. Máte jedinečnou možnost vybrat si bydlení v nejžádanější lokalitě v Brně - přímo na Jakubském náměstí. Nově postavený ateliér s dispozicí 2+kk je ideální volbou pro všechny, kteří ocení nadstandard v plně zařízených jednotkách. Stačí si přinést osobní věci a ihned můžete začít bydlet - ateliér je totiž kompletně zařízen. Od postele, přes lednici, troubu, varnou desku a myčku až po pračku a stylové retro posezení nebo prostorné skříně - vybalíte zavazadla a hned se cítíte jako doma. Vybavení bylo provedeno kvalitním nábytkem pro vysoký komfort bydlení. Ateliér je umístěn v historické budově na Jakubském náměstí, budete mít tedy kolem sebe veškeré nejznámější restaurace a podniky jako Na stojáka, Bar, který neexistuje, Jakoby, Element Bar & Restaurant, NA KNOFLÍKU a další. Hluku ze zábavy se však bát nemusíte, jelikož je bydlení umístěno v klidném vnitrobloku, kde bude v rámci probíhající rekonstrukce domu ještě zřízený příjemný zelený dvůr pro odpočinek a relax. Ateliér je možno pronajmout i pro firemní klientelu. K dispozici od 1.6. Nájemné je ve výši 21 990 Kč + 5 010 Kč zálohy za energie, celkem tedy 27 000 Kč měsíčně. Kauce je ve výši 27 000 Kč a provize vč. DPH ve výši 32 670 Kč.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

21,990 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

415 Kč

Map

The listing is located at Běhounská, 662 26 Brno, Czechia

Loading map