2 rooms apartment of 53m² in Hostkovice

Tršice, Hostkovice, náves, 43619, 783 72 Hostkovice, Czechia

9,450 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 53m²

Pronájem bytu 2+kk, Hostkovice, Hostkovice, 9 450 Kč/měsíc, 53m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosluněný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Hostkovice - Tršice u Olomouce. Byt o celkové výměře 53 m² se nachází v 1. podlaží domu. K bytu patří samostatné parkovací místo přímo před domem. Byt se nabízí nevybavený. Kuchyně disponuje lednicí, elektrickým sporákem a digestoří. Obývací část je nezařízená. Ložnice je nezařízená, proto, aby si podnájemník mohl zvolit postel a další vybavení dle svých potřeb. Velkou výhodou bytu jsou velká okna do zahrady a zeleně. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem a prostorem na pračku a s toaletou. V okolí domu najdeme kadeřnictví, obchod, atd. Domácí mazlíčci jsou v bytě povoleni po předchozí domluvě. Byt je volný k nastěhování ihned. Energetická třída: G.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

9,450 Kč

Price per m²

178 Kč

Map

The listing is located at Tršice, Hostkovice, náves, 43619, 783 72 Hostkovice, Czechia

Loading map