2 rooms apartment of 54m² in Olomouc

Blanická, 779 00 Olomouc, Czechia

20,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 18-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 54m²

Pronájem, Byt 2+kk, 54 m² Olomouc - Hodolany Přicházíme s nabídkou pronájmu luxusně vybaveného bytu 2+kk o výměře 54 m² na ulici Blanická, v blízkosti vlakového nádraží Olomouc. Prostory nabízí zázemí krásné vily s rozlehlým, uzavřeným pozemkem a s možností využití venkovního, nadstandardně řešeného altánu či zahrady k pasivnímu odpočinku. K bytu je možno pronajmout jedno garážové stání a také se zde skýtá možnost využití netradiční venkovní kuchyně. Celý pozemek je zabezpečen kamerovým a elektronickým systémem s videotelefonem. Nemovitost je vybavena nábytkem na míru - vestavěné skříně, masivní manželská postel s kvalitními matracemi, stylový gauč, obývací stěna s televizí Samsung a jídelní stůl se židlemi. Moderní kuchyňská linka má zabudované spotřebiče (lednice + mrazák Whirpool, indukční deska, integrovaná myčka Whirpool, mikrovlnná trouba téže značky). V bytě je mobilní klimatizace a také moderní osvětlení značky Dalen, které se pohodlně ovládá ovladačem. V bytě je položena plovoucí podlaha, průchod místnostmi zajišťují vložkové dveře, okna jsou dřevěná s dvojskly, žaluziemi a sítěmi. V koupelně je velký, komfortní sprchový kout a WC. V ceně nejsou uvedeny zálohy na energie. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 35 000,-Kč. Provize RK činí jeden nájem + DPH. K dispozici od . V případě zájmu o bližší informace nebo domluvení prohlídky

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

20,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

18-05-2026

Price per m²

380 Kč

Map

Blanická, 779 00 Olomouc, Czechia

Loading map