2 rooms apartment of 56m² in Ostrava

U Staré elektrárny, 712 00 Ostrava, Czechia

14,450 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-07-2026

Pronájem bytu 2+kk 56m²

Byt 2+kk, U Staré elektrárny, Slezská Ostrava Nabízím k pronájmu světlý byt 2+kk v žádané lokalitě Slezské Ostravy, na ulici U Staré elektrárny. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží moderního domu a je pronajímán jako nezařízený, což umožňuje novému nájemníkovi zařídit si interiér přesně podle vlastního vkusu. Kuchyňská část je vybavena linkou se sklokeramickou varnou deskou a horkovzdušnou troubou. V koupelně naleznete vanu a toaletu. K bytu náleží garážové stání v suterénu domu, které zajišťuje pohodlné parkování. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu a kabelové televizi. Velkou předností je klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Ostravy a veškerou občanskou vybaveností v okolí. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár. Doporučuji prohlídku.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

56 m²

Price

14,450 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

04-07-2026

Price per m²

258 Kč

Map

The listing is located at U Staré elektrárny, 712 00 Ostrava, Czechia

Loading map