2 rooms apartment of 57m² in Osek nad Bečvou

Okres Přerov, Czech Republic

15,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-01-2026

Pronájem bytu 2+kk 57m²

Pronájem, byt 2+kk, Hranice, ul. Teplická Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, nadstandardní byt v prvorepublikové vile na ulici Teplická v Hranicích, o dispozici 2+kk a celkové podlahové ploše 57 m². Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží. Byt nabízí vstupní chodbu, koupelnu s vanou, samostatné WC, ložnici a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je na míru vyhotovená kuchyňská linka se spotřebiči a velkým množstvím úložného prostoru. V bytě jsou instalovány elektrické předokenní žaluzie na dálkové ovládání a je vytápěný podlahovým topením. Díky zateplení celého domu a plastových oken s trojskly jsou náklady na bydlení velmi nízké. K bytu náleží sklepní prostor. Vratná kauce je ve výši 35.000,- Kč. Nájemné je bez záloh na studenou vodu ve výši 800,- Kč/os/měsíc, každá další osoba bude ve výši 400,- Kč/os/měsíc. Odběr dodávky elektřiny a plynu se převádí na nájemce. Byt je k dispozici ihned. Pro více informací

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

15,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

29-01-2026

Price per m²

272 Kč

Map

The listing is located at Okres Přerov, Czech Republic

Loading map