Listed 6 days ago

2 rooms apartment of 65m² in Brno

Kumpoštova, 612 00 Brno, Czechia

22,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 65m²

Pronájem bytu 2+kk, 65m² - Brno - Sadová Dobrý den, hledáte výjimečné bydlení v Brně ? Tento byt s kouzelným výhledem z vlastní terasy na Brno ( Špilberk, Petrov atd. ) je nyní ihned k nastěhování. Byt je dispozičně řešený jako 2 + kk + šatna v ložnici + terasa + sklep o celkové výměře 65 m². K bytu je možnost pronajmout parkovací stání v kryté garáží pod budovou za cenu 2 500 Kč/měsíc. V bytě je instalována pračka se sušičkou, sedací souprava, tv. stolek, postel v ložnici o rozměru 180 cm x 200 cm a barové židle. Byt je dále vybaven vestavnou lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou, troubou, varnou deskou a předokenními žaluziemi na elektrické ovládání. V předsíni oceníte velkou vestavěnou skříň, která bohatě pojme většinu Vašeho domácího vybavení. Měsíční náklady budou nastaveny na částku 3 500 Kč, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. V případě zájmu o prohlídku mě

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

22,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

346 Kč

Map

The listing is located at Kumpoštova, 612 00 Brno, Czechia

Loading map