Listed today

2 rooms apartment of 72m² in Úlice

Úlice, Plzeňský, Czech Republic

16,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 72m²

Pronájem prostorného bytu 2+kk s velkou terasou a krytým parkovacím stáním Bacherova, Olomouc Nabízíme k pronájmu nadstandardně prostorný byt 2+kk o výměře 72 m² na ulici Bacherova, který zaujme nejen svou dispozicí, ale především velkou terasou s krásným výhledem, klidnou lokalitou a velmi příjemnou atmosférou bydlení. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží moderního bezbariérového domu s výtahem a je volný ihned k nastěhování. Dominantou bytu je prostorná terasa s markýzou, která nabízí dostatek prostoru pro relaxaci, posezení i pěstování květin nebo bylinek. Na terasu je zaveden přívod vody. Díky otevřenému výhledu působí celý byt velmi vzdušně a světlým dojmem. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči, k dispozici je myčka nádobí, lednice i sporák. Součástí bytu jsou také vestavěné skříně, které poskytují dostatek úložného prostoru. Komfort bydlení doplňuje koupelna s vanou i sprchovým koutem a dvě toalety jedna samostatná a druhá součástí koupelny. Velkou výhodou je také nadměrně velký sklep a kryté parkovací stání přímo v domě. Lokalita nabízí klidné bydlení s perfektní dostupností do centra města i kompletní občanskou vybaveností v okolí. V blízkosti se nachází obchody, služby, restaurace, MHD i další místa pro pohodlný každodenní život. Měsíční nájemné činí 16 900 Kč, kryté parkovací stání 1 000 Kč měsíčně a zálohy na služby 3 500 Kč měsíčně. Vratná kauce je stanovena ve výši dvou nájmů. Provize realitní kanceláři činí jeden nájem + DPH. Elektřina přepisem na nájemníka. Byt je připraven k okamžitému nastěhování.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

72 m²

Price

16,900 Kč

Price per m²

235 Kč

Map

The listing is located at Úlice, Plzeňský, Czech Republic

Loading map