Slaná, Nedvězí, 283, 512 01 Nedvězí, Czechia
9,800 Kč / month
Pronájem bytu 3+1, 100m², v obci Slaná u Semil. Přímý majitel nabízí k pronájmu bytu 3+1, 100m², po rekonstrukci, ve 2. patře domu v obci Slaná u Semil, Nedvězí. Jedná se o slunný byt s orientací oken do zahrady. Byt má nová plastová okna a je vybavený kuchyňskou linkou, na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. K bytu náleží prostorný sklep (14m²) s kotelnou a parkovací stání. Ústřední vytápění bytu je řešeno kotlem na TP umístěným v přízemí domu. K domu náleží velká zahrada s pergolou pro posezení a grilování, k dispozici je také udírna a ohniště. Cena nájmu 9 800 Kč/měsíčně + poplatky za služby pro dvě osoby 1000Kč + elektřina. Požadovaná kauce 25 000Kč. V případě zájmu možnost pronájmu velké garáže 25m² v domě za 2000Kč/měsíčně. Jednáte přímo s majitelem domu - NEPLATÍTE PROVIZI RK. K nastěhování od . Byt je umístěný v cihlovém domě v obci Slaná. Obec s občanskou výbavou, restaurace, škola, školka, pošta. Semily vzdálené 3km, pravidelné autobusové a vlakové spojení. Pěkné a klidné bydlení, požaduji neproblémové nájemníky s příjmy, bez exekucí a insolvencí.
Pronájem bytu 3+1, 100m², v obci Slaná u Semil. Přímý majitel nabízí k pronájmu bytu 3+1, 100m², po rekonstrukci, ve 2. patře domu v obci Slaná u Semil, Nedvězí. Jedná se o slunný byt s orientací oken do zahrady. Byt má nová plastová okna a je vybavený kuchyňskou linkou, na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. K bytu náleží prostorný sklep (14m²) s kotelnou a parkovací stání. Ústřední vytápění bytu je řešeno kotlem na TP umístěným v přízemí domu. K domu náleží velká zahrada s pergolou pro posezení a grilování, k dispozici je také udírna a ohniště.
Cena nájmu 9 800 Kč/měsíčně + poplatky za služby pro dvě osoby 1000Kč + elektřina. Požadovaná kauce 25 000Kč. V případě zájmu možnost pronájmu velké garáže 25m² v domě za 2000Kč/měsíčně. Jednáte přímo s majitelem domu - NEPLATÍTE PROVIZI RK. K nastěhování od . Byt je umístěný v cihlovém domě v obci Slaná. Obec s občanskou výbavou, restaurace, škola, školka, pošta. Semily vzdálené 3km, pravidelné autobusové a vlakové spojení. Pěkné a klidné bydlení, požaduji neproblémové nájemníky s příjmy, bez exekucí a insolvencí.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
100 m²
Price
9,800 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
98 Kč
The listing is located at Slaná, Nedvězí, 283, 512 01 Nedvězí, Czechia
Loading map