4 rooms apartment of 150m² in Olomouc

Lipenská, 779 00 Olomouc, Czechia

28,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-02-2026

Pronájem bytu 3+1 150m²

Pronájem luxusního bytu 3+1 (120 m²),bez kauce a realitních poplatků,včetně garáže a terasy (70m²) •Pronajmu velký, samostatný, kompletně zrekonstruovaný dvougenerační byt 3+1 s balkonem v dvoupatrovém rodinném domě ve městě Velká Bystřice. Byt má plochu 120 m², teplovzdušnou troubu, indukční varnou desku a myčku na nádobí. Byt má vlastní elektroměr a je umístěn samostatně v jednom celém patře. Součástí pronájmu nadstandartního bytu je i balkon, zrekonstruovaná garáž, trojfázová zásuvka, prostorné sklepní prostory, kolárna, kočárkárna, venkovní prostory na uskladnění a pěkná nová vyhlídková relaxační terasa o ploše 70 m². Celý objekt je výborně zateplen a vyhříván podlahovým elektrickým topením s automatickým nastavením teploty pro každý pokoj zvlášť. Dům je napojen na nově zkolaudovanou veřejnou přípojku užitkové vody a má novou kanalizaci na odpadní a dešťové vody. Taktéž je možno využívat vlastní studnu. Okolo objektu je položená nová venkovní dlažba. Stání je možné také pod okny na vlastním dvoře, nebo před domem na veřejné komunikaci. Vynikající autobusové a vlakové spojení s městem Olomouc do 5 minut. Cena pronájmu je 28.000,- Kč a v této ceně je již započítán pronájem garáže, venkovních hospodářských budov, terasa 70 m², sklep, vodné, stočné, Internet, příjem TV, odvoz komunálního odpadu a pojištění nemovitosti. Byty pronajmu pouze klidným nekuřákům, bez domácích mazlíčků, od kterých nepožaduji kauci ani zprostředkovatelské poplatky. Majitel domu nabízí i možnost pronajmutí celého rodinného domu včetně garáží a příslušenství. V domě jsou dva stejné, kompletně zrekonstruované byty, každý má plochu 120 m². Celý rodinný dům se dvěma vícegeneračními bytovými jednotkami je možno pronajmout bez kauce a realitních poplatků za zvýhodněnou cenu 50.000 Kč,-.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

150 m²

Price

28,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

15-02-2026

Price per m²

187 Kč

Map

The listing is located at Lipenská, 779 00 Olomouc, Czechia

Loading map

Related listing in Olomouc

3 bedrooms apartment of 95.0 m² - Cozy living space

3 rooms apartment of 95m²

Resslova, 771 00 Olomouc, Czechia

22,500 Kč / month

3 bedrooms apartment of 101.0 m² - Cozy living space

3 rooms apartment of 101m²

Topolová, 783 01 Olomouc, Czechia

22,800 Kč / month

3 bedrooms apartment of 79.0 m² - Cozy living space

3 rooms apartment of 79m²

Topolová, 783 01 Olomouc, Czechia

22,800 Kč / month

Popular rental choices