4 rooms apartment of 66m² in Klášterec nad Ohří

Na Vyhlídce, 431 51 Klášterec nad Ohří, Czechia

12,800 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 14-02-2026

Pronájem bytu 3+1 66m²

Pronájem bytu 3+1 v Klášterci nad Ohří ul. Na Vyhlídce Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví , který se nachází ve 2. patře zatepleného panelového domu v ulici Na Vyhlídce 472 v Klášterci nad Ohří. Je zde kuchyňská linka, plynový sporák, rohová vana, umyvadlo a WC. Na podlahách je položena plovoucí podlaha a dlažba. Byt je volný k nastěhování IHNED. Profesionální přístup k nájemníkům, smlouva a vyúčtování záloh je samozřejmostí. Cena pronájmu bytu činí 12 800, – Kč/měsíc. Zálohy na služby spojené s užíváním bytu činí 2 100, – Kč, za každou další osobu se připočítává 700, – Kč na zálohách. Elektřina a plyn jsou zavedeny, pouze se přepíší na nájemníka – zálohy si nájemce určí sám. Je zde nutno složit 15 000, – Kč kauci a poplatek za zprostředkování pronájmu ve výši 14 900, Kč. Dále je nutno doložit pracovní smlouvu a výpis z evidence exekucí (možno zařídit na kterékoliv poště). Volejte v pracovní dny od od h.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

66 m²

Price

12,800 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

14-02-2026

Price per m²

194 Kč

Map

The listing is located at Na Vyhlídce, 431 51 Klášterec nad Ohří, Czechia

Loading map