Na Šancích, 537 05 Chrudim, Czechia
15,000 Kč / month
Pronájem bytu 3+1 72 m² (Jednopodlažní) Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu hezký a prostorný byt 3+1 v klidné části Chrudimi. Tento jednopodlažní panelový byt se nachází na 4. patře osmipodlažního domu s výtahem a je zcela přizpůsobený pro bezbariérový přístup. Byt o užitné ploše 72 m² je po rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Nabízí částečné vybavení, které přispívá k pohodlí budoucího nájemníka. Obývací pokoj má plochu 21 m², dva pokoje pak po 12 m². Toaleta samostatná, v koupelně sprchový kout a pračka. Lodžie je situována na východ. K bytu náleží sklep o rozloze 1 m². Nové podlahy, obklad a dlažba. V kuchyni linka s vestavnými spotřebiči (plynová varná deska, elektrická trouba, myčka, lednice). Plastová okna se žaluziemi. V okolí bytu je výborná dopravní dostupnost - před domem zastávka MHD, spojení na vlak, autobus apod. Byt patří do energetické třídy D. Měsíční náklady na služby a energie vychází na částku kolem 5000 Kč (záležet bude na počtu nájemníků). Individuální prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky mě prosím
Pronájem bytu 3+1 72 m² (Jednopodlažní) Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu hezký a prostorný byt 3+1 v klidné části Chrudimi. Tento jednopodlažní panelový byt se nachází na 4. patře osmipodlažního domu s výtahem a je zcela přizpůsobený pro bezbariérový přístup. Byt o užitné ploše 72 m² je po rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Nabízí částečné vybavení, které přispívá k pohodlí budoucího nájemníka. Obývací pokoj má plochu 21 m², dva pokoje pak po 12 m². Toaleta samostatná, v koupelně sprchový kout a pračka. Lodžie je situována na východ. K bytu náleží sklep o rozloze 1 m².
Nové podlahy, obklad a dlažba. V kuchyni linka s vestavnými spotřebiči (plynová varná deska, elektrická trouba, myčka, lednice). Plastová okna se žaluziemi. V okolí bytu je výborná dopravní dostupnost - před domem zastávka MHD, spojení na vlak, autobus apod. Byt patří do energetické třídy D. Měsíční náklady na služby a energie vychází na částku kolem 5000 Kč (záležet bude na počtu nájemníků). Individuální prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky mě prosím
Property type
apartment
Rooms
4
Size
72 m²
Price
15,000 Kč
Price per m²
208 Kč
The listing is located at Na Šancích, 537 05 Chrudim, Czechia
Loading map