4 rooms apartment of 76m² in Ostrava

Arbesova, 702 72 Ostrava, Czechia

13,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 76m²

Pronájem bytu 3+1, Arbesova, Přívoz, 13900 Kč/měs, 76 m² Krásný a slunný byt 3+1 k dlouhodobému pronájmu – Moravská Ostrava a Přívoz Hledáte pohodlné bydlení v klidné části centra Ostravy s výbornou dopravní dostupností? Pak vás tento byt jistě zaujme. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 a výměře 76 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží panelového domu v lokalitě Moravská Ostrava a Přívoz. K bytu náleží balkon s výhledem do dvora, sklep a prostorná šatna. Dva neprůchozí pokoje – ideální pro spolubydlení, pár či jednotlivce - nábytek je možné ponechat nebo vystěhovat Kuchyně disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem, digestoří, myčkou, pračkou a lednicí V koupelně najdeme prostornou vanu a toaleta je umístěna samostatně. Byt se nachází v klidné ulici jen pár kroků od Komenského sadů, ideálních na procházky, sport či relaxaci. Za 2 minuty chůze jste na zastávce Sad Boženy Němcové, odkud je skvělé spojení do všech částí Ostravy. V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost – školy, školky, lékaři, lékárny, obchody jako Lidl nebo Penny Market, restaurace (např. Palouk) a další služby. Měsíční nájemné: 13 900 Kč Zálohy na služby, energie a pojištění: 5 395 Kč Celkové měsíční náklady: 16 394 Kč Celkem 19 295 Kč Domácí mazlíčci: po dohodě s majitelem Vratnou kauci je možné uhradit ve dvou měsíčních splátkách

Property type

apartment

Rooms

4

Size

76 m²

Price

13,900 Kč

Price per m²

183 Kč

Map

The listing is located at Arbesova, 702 72 Ostrava, Czechia

Loading map