4 rooms apartment of 82m² in Ústí nad Labem

Kmochova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

14,300 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 82m²

Pronájem bytu o velikosti 3+1+L /82 m²/ v Ústí nad Labem - Dobětice, ul. Kmochova Pronájem bytové jednotky o velikosti 3+1+L /82 m²/ v Ústí nad Labem - Dobětice, ul. Kmochova, 1.patro. Jedná se o bytovou jednotku po kompletní rekonstrukci s velmi dobrou dostupností MHD /zastávka 150 m od domu, 10 minut do centra města/, k dispozici internet. Parkování na přilehlém parkovišti zdarma nebo možnost vyhrazeného parkovácího místa za poplatek. K dispozici sklep, centrální vytápění a ohřev vody. Bytová jednotka je strikně nekuřácká a není vhodná pro chov psů nebo koček. Volná a k nastěhování ihned. K ceně nájmu se připočítávají zálohové platby za energie. Jistota/kauce 28.600,- Kč. Další informace k doptání v RK Platon.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

82 m²

Price

14,300 Kč

Price per m²

174 Kč

Map

The listing is located at Kmochova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

Loading map