4 rooms apartment of 90m² in Lužný

431 63 Perštejn, Czechia

28,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-04-2025

Pronájem bytu 3+1 90m²

Pronájem apartmánu 3+1, Perštejn - Černýš Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý apartmán ve výborném stavu, který je nejen útulný, ale také čistý a pečlivě udržovaný. Apartmán je plně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování, přičemž jeho stav odráží vysoké standardy, které očekáváme i od nájemníka. Nemovitost se nachází v jedinečné lokalitě na poklidném místě u lesa, což poskytuje klid, soukromí a přímý

Property type

apartment

Rooms

4

Size

90 m²

Price

28,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

16-04-2025

Price per m²

311 Kč

Map

The listing is located at 431 63 Perštejn, Czechia

Loading map