Klabalská I, 760 05 Zlín, Czechia
22,000 Kč / month
Pronájem velkého bytu ve Zlíně, ul. Klabalská Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 ve Zlíně, který poskytuje komfortní bydlení i pro náročnější zájemce. Byt se nachází v cihlovém domě ve 2. patře a jeho užitná plocha činí 94 m², což zaručuje dostatek prostoru pro pohodlný život. Velkým benefitem je terasa i možnost využití zahrady, ideální pro ranní kávu, odpočinek nebo posezení s přáteli. K bytu náleží také parkovací místo, které zajišťuje bezproblémové parkování. Měsíční nájemné činí 22 000 Kč. Náklady na bydlení jsou ve výši 4 000 Kč (pro 2 osoby). Vratná kauce je stanovena na 30 000 Kč a provize činí 20 000 Kč. Byt je k dispozici po domluvě a prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozím V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte
Pronájem velkého bytu ve Zlíně, ul. Klabalská Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 ve Zlíně, který poskytuje komfortní bydlení i pro náročnější zájemce. Byt se nachází v cihlovém domě ve 2. patře a jeho užitná plocha činí 94 m², což zaručuje dostatek prostoru pro pohodlný život. Velkým benefitem je terasa i možnost využití zahrady, ideální pro ranní kávu, odpočinek nebo posezení s přáteli.
K bytu náleží také parkovací místo, které zajišťuje bezproblémové parkování. Měsíční nájemné činí 22 000 Kč. Náklady na bydlení jsou ve výši 4 000 Kč (pro 2 osoby). Vratná kauce je stanovena na 30 000 Kč a provize činí 20 000 Kč. Byt je k dispozici po domluvě a prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozím V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte
Property type
apartment
Rooms
4
Size
94 m²
Price
22,000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-03-2024
Price per m²
234 Kč
The listing is located at Klabalská I, 760 05 Zlín, Czechia
Loading map