Listed today
Úlice, Plzeňský, Czech Republic
29,990 Kč / month
Podnájem bytu 3+kk 105 m², Milana Ticháka - Olomouc Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu luxusní byt o dispozici 3+kk ve 2. NP a celkové výměře 105 m². K bytu náleží sklep, garážové stání a 2 prostorné terasy. Kuchyň je vybavená varnou deskou, troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a spoustou úložného prostoru. Pokoje jsou nevybavené. V předsíni jsou k dispozici vestavné skříně pro dostatek úložného prostoru. V koupelně je sprcha, záchod a skříňka pod umyvadlem. Byt se podnajímá za 29 990 Kč + 2 000 garážové stání (podmínkou) + cca 3 500 Kč služby + energie (předpokládaná záloha na elektřinu je cca 1 500 Kč) Celkové náklady na bydlení jsou tedy cca 37 500 Kč. Před nastěhováním se hradí provize RK 40 000 Kč a vratná kauce 74 000 Kč (platbu lze v případě zájmu rozdělit). Pokud mě budete Těším se na setkání, Adam.
Podnájem bytu 3+kk 105 m², Milana Ticháka - Olomouc Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu luxusní byt o dispozici 3+kk ve 2. NP a celkové výměře 105 m². K bytu náleží sklep, garážové stání a 2 prostorné terasy. Kuchyň je vybavená varnou deskou, troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a spoustou úložného prostoru. Pokoje jsou nevybavené. V předsíni jsou k dispozici vestavné skříně pro dostatek úložného prostoru.
V koupelně je sprcha, záchod a skříňka pod umyvadlem. Byt se podnajímá za 29 990 Kč + 2 000 garážové stání (podmínkou) + cca 3 500 Kč služby + energie (předpokládaná záloha na elektřinu je cca 1 500 Kč) Celkové náklady na bydlení jsou tedy cca 37 500 Kč. Před nastěhováním se hradí provize RK 40 000 Kč a vratná kauce 74 000 Kč (platbu lze v případě zájmu rozdělit). Pokud mě budete Těším se na setkání, Adam.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
105 m²
Price
29,990 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
286 Kč
The listing is located at Úlice, Plzeňský, Czech Republic
Loading map