3 rooms apartment of 54m² in Olomouc

Pavelčákova, 771 00 Olomouc, Czechia

16,750 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 3+kk 54m²

Pronájem bytu 3+kk 54 m², Olomouc Vážení klienti, nabízíme Vám k pronájmu moderně rekonstruovaný byt 3+KK v žádané lokalitě v srdci města Olomouce. Nacházíme se na ulici Pavelčákova, která ústí přímo na Horní náměstí. V této části můžete očekávat výbornou občanskou vybavenost včetně školy, školky, autobusové a tramvajové zastávky pro pohodlné spojení a širokou škálu kulturního vyžití včetně vyhlášených restaurací. Předmětem pronájmu je byt o užitné ploše 54 m², který se nachází ve zděném bytovém domě. Jednotka je umístěna ve 4. nadzemním podlaží z 5. Dispozice bytu tvoří vstupní hala odkud se dostanete do všech částí bytu. Tedy koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou, na oddělenou toaletu a do dvou neprůchozích pokojů. Dominantu bytu tvoří obývací pokoj propojen s kuchyní, kde se rovněž vchází ze vstupní haly. Kuchyň je vybavena mikrovlnkou, lednicí s mrazákem, myčkou, sklokeramickou varnou deskou s digestoří a horkovzdušnou troubou. Vytápění v celém bytě je řešeno elektrickými přímotopy pod okny a ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Byt je k dispozici od Nájem: 16 750,- Kč Služby 550,- Kč / osoba, 200,- Kč internet Elektřina přepisem na nájemníka Kauce: 25 000,- Kč Rezervační poplatek: 21 780,- Kč vč. DPH Pro více informací či sjednání prohlídky prosím

Property type

apartment

Rooms

3

Size

54 m²

Price

16,750 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

310 Kč

Map

The listing is located at Pavelčákova, 771 00 Olomouc, Czechia

Loading map