Listed 3 days ago

3 rooms apartment of 61m² in Ostrava

Březinova, 703 00 Ostrava, Czechia

16,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 3+kk 61m²

Pronájem rekonstruovaného bytu 3+KK s oplocenou zahradou, ul Březinova, Ostrava- Hrabůvka Výborná lokalita v klidné části Hrabůvky v kombinaci s hezky zrekonstruovaným bytem, cihlovou zástavbou, dostatkem parkování a jako bonus s oplocenou zahradou tvoří perfektní základ pro pohodové bydlení. Nabízím vám k pronájmu byt 3+K na ulici Březinova v Ostravě - Hrabůvce ve 3. nadzemním podlaží ze 3. Info k bytu: - Byt je po kompletní nové rekonstrukci - koupelna je s vanou a společná s WC - kuchyň na míru včetně vestavných spotřebičů - el. varná deska, myčka, el. trouba , mikrovlnná trouba ,, lednička - rozměry místností : - Obývací pokoj s kuchyňským koutem 19,5 m², - ložnice 19 m² - dětský pokoj 11,5 m² - Orientace bytu je na východ - ranní sluníčko a výhled do oplocené zahrady - nad vámi již žádní hluční sousedé - doporučuji spíš mladším ročníkům jelikož v domě není výtah na druhé straně si udržíte skvělou fyzičku - Topení a ohřev vody je řešeno novým plynovým kondenzačním kotlem - Velký bonus je oplocená zahrada - K dispozici je velký zděný sklep 7 m² Měsíční nájem činí 16.500kč - zálohy na služby 1.500 kč ( voda, úklid chodby... ) zálohy jsou nastavené na 3 osoby, každá další osoba 700 Kč - elektřinu a plyn a internet si nájemce přepíše na sebe. Kauce je ve výši 40.000 Kč + odměna RK 18.000 Kč Byt je volný od Pouze pro dlouhodobý pronájem , min 1 rok Byt není vybavený nábytkem . Majitel si vyhrazuje právo vybrat si nájemníka dle svých kritérií. Doporučuji doložit pracovní smlouvu, bez exekucí Byt je určen max. pro 4 osoby. Info k domu: - nyní probíhá zateplení domu Okolí domu je velmi hezké a plné zeleně. Před domem je základní a mateřská škola, pár minut od domu se nachází tramvajová zastávka, zdravotní středisko, nákupní centrum Hrabůvka, několik restaurací .... prostě vše, na co si vzpomenete. Zaujal vás tento byt a rádi byste ho viděli osobně? Není nic jednoduššího než zavolat - Na setkání s vámi se těší Petra Janštová Realitní specialista

Property type

apartment

Rooms

3

Size

61 m²

Price

16,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

270 Kč

Map

The listing is located at Březinova, 703 00 Ostrava, Czechia

Loading map