3 rooms apartment of 67m² in Most

Bělehradská, 434 01 Most, Czechia

10,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-05-2026

Pronájem bytu 3+kk 67m²

Pronájem bytu 3+kk s lodžií v osobním vlastnictví 67 m², Most Nabízím k pronájmu byt 3+kk s lodžií, který se nachází ve 3. podlaží panelového domu bez výtahu. Dům je součástí oploceného areálu v klidné části Mostu, na ulici Bělehradská. _______________________________________________________________________ Dispozice bytu zahrnuje vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě samostatné ložnice, přičemž z jedné z nich je vstup na venkovní lodžii, koupelnu a samostatnou toaletu. K bytu náleží i praktická komora umístěná na stejném patře, hned vedle vstupních dveří. Byt je v dobrém stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. _______________________________________________________________________ Náklady: • Nájemné: 10 000 Kč/měsíc • Zálohy pro jednu osobu: 3 920 Kč/měsíc • Elektřina se převádí na nájemce • Vratná kauce: 30 000 Kč • Provize: 10 000 Kč _______________________________________________________________________ K bytu je navíc možnost pronajmout si parkovací stání přímo u domu za 900 Kč měsíčně. Vratná kauce je 30 000 Kč, provize za zprostředkování 10 000 Kč. Před podpisem nájemní smlouvy je tedy třeba složit 40 000 Kč. _______________________________________________________________________ Lokalita nabízí klidné bydlení s dostupností MHD, obchodů i dalších služeb. Parkování je možné v okolí domu, celý areál působí uzavřeně a poskytuje větší míru soukromí. _______________________________________________________________________ Hledáme solidního nájemníka s odpovědným přístupem a stabilním příjmem. _______________________________________________________________________ Pokud vás byt zaujal, ozvěte se mi pro více informací nebo si rovnou domluvte prohlídku.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

67 m²

Price

10,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

04-05-2026

Price per m²

149 Kč

Map

The listing is located at Bělehradská, 434 01 Most, Czechia

Loading map