3 rooms apartment of 69m² in Blovice

Masarykovo náměstí, Blovice, Czechia

15,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Pronájem bytu 3+kk 69m²

Bytová jednotka 3+kk s podlahovou plochou 69 m² Bytová jednotka, která prošla v minulosti rekonstrukcí o dispozici 3+kk s velkorysou výměrou 69 m². Jedná se o bytovou jednotku v 1NP. Jednotka má vlastní plynoměr a elektroměr a bude převedeno na nájemce. Nájemce platí zálohu na vodné/stočné do 1000,- Kč podle počtu osob v jednotce. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu. Díky dobré orientaci je byt plný přirozeného světla, což nájemci zaručuje bezproblémový přechod do nového domova. Tento nájemní byt vyniká nejen tím, že pošel v minulosti rekonstrukcí, velkou podlahovou plochou, ale také svou strategickou polohou v centru města, který nabízí pohodlné a příjemné bydlení. Kompletní správu nemovitosti se stará zaběhnutá společnost což znamená rychlou reakci na případné problémy a klientský servis. Celkově tento nájemní byt nabízí široké spektrum výhod, které usnadní každodenní život a zajistí komfortní a moderní bydlení. Proč si nájemce vybere zrovna tento byt v Blovicích Výhodná lokalita: Dům se nachází v centru města Blovice, tedy vše blízko ke všem potřebným službám, restauracím, obchodům a veřejné dopravě. Vysoká poptávka po nájemním bydlení a skoro žádná nabídka: V této lokalitě jsou nabídky zcela minimální a tedy poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku. Klidné prostředí: Dům je situován v centru města, ale za pouhých 400 m jste u řeky a v přírodě, kde naleznete příjemné prostředí pro odpočinek či procházky s Vašimi nejbližšími. Profesionální správa: Nemovitost je spravována profesionální realitní společností, což znamená rychlou reakci na případné problémy a péči o celkovou kvalitu bydlení. Možnost parkování

Property type

apartment

Rooms

3

Size

69 m²

Price

15,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Price per m²

217 Kč

Map

The listing is located at Masarykovo náměstí, Blovice, Czechia

Loading map