3 rooms apartment of 74m² in Benecko

512 37 Benecko, Czechia

30,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-04-2026

Pronájem bytu 3+kk 74m²

Pronájem byt 3+kk, 74m², Benecko V jedné z nejcennějších lokalit Krkonošského národního parku, v horní klidné části Benecka, vznikla jedinečná horská rezidence, která není jen nemovitostí, ale životním stylem. Tento nový apartmán o dispozici 3+kk představuje ideální rovnováhu mezi moderním komfortem a klidem hor. Dispozice nabízí světlý obývací prostor s kuchyní na míru a dvě samostatné místnosti, které lze využít jako ložnici, dětský pokoj nebo pracovnu. Je to prostor, kde lze pohodlně kombinovat rodinný život i práci na dálku – bez kompromisů. Velká okna propojují interiér s okolní krajinou a přinášejí světlo, prostor a inspiraci. Rezidence je navržena pro bezstarostné celoroční užívání. Objekt ctí tradici, respektuje přírodu a splňuje nejvyšší nároky moderního komfortu. Kvalita je zde znát v každém detailu: • Energetická třída A – dlouhodobě úsporný provoz • Tepelná čerpadla, solární panely • Podlahové vytápění v celém objektu • Precizní izolace – ticho a soukromí • Nábytek na míru a kompletní vybavení včetně nádobí • Prémiové matrace a kvalitní sedací souprava • Lodžie • Vlastní garážové stání + dobíjení elektromobilu • Možnost využití wellness zóny Měsíční nájemné uvedeno bez záloh. Výše vratné kauce - 2 nájmy bez záloh. Provize RK - 1nájem +DPH. Bydlení pro ty, kteří hledají stabilitu, kvalitu a každodenní radost z prostředí, ve kterém žijí. Místo pro skutečný dlouhodobý domov. Osobní návštěva napoví více než slova. Města na dosah, hory jako domov – rozhodnutí žít jinak začíná právě zde.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

74 m²

Price

30,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-04-2026

Price per m²

405 Kč

Map

The listing is located at 512 37 Benecko, Czechia

Loading map