Listed 6 days ago

3 rooms apartment of 76m² in Brno

Královo Pole, Město Brno, Czech Republic

30,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Pronájem bytu 3+kk 76m²

Pronájem krásného bytu 3+kk (76 m²) s lodžií a garážovým stáním v lokalitě Brno-Královo Pole. Byt o výměře 76 m² + lodžie 10 m² se nachází ve 2. NP bytového domu na ulici Kosmova. U domu je zastávka MHD a vlakové nádraží (cca 200 m). Byt má lodžii a všechna okna situována do klidného vnitrobloku, který je možné využívat k relaxaci a odpočinku. Lodžie je přístupná ze všech pokojů. Cena 30 000 Kč nájemné + 7 000 Kč zúčtovatelné zálohy na energie a služby. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Byt prošel celkovou rekonstrukci a je vybaven kvalitními materiály. Vybavení bytu odpovídá přiloženým fotografiím: Dispozice bytu: Dva samostatné pokoje 13 m² a 14 m², obývací pokoj s kuchyní 34 m², chodba 11 m², koupelna se sprchovým koutem 5 m², šatna 2 m², WC 2 m², lodžie 10 m². K bytu náleží sklep. Vybavení bytu: Kuchyňská linka - indukční varná deska, elektrická trouba, lednice s mrazákem, myčka, 4 židle, jídelní stůl, dále sedačka s taburetem, konferenční stolek, vestavěné šatní skříně 2x, šatní skříň, komoda, manželská postel, pracovní stůl. Byt je volný od 1. 7. 2026.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

30,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

395 Kč

Map

The listing is located at Královo Pole, Město Brno, Czech Republic

Loading map