3 rooms apartment of 84m² in Olomouc

Na Chmelnici, 771 00 Olomouc, Czechia

22,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+kk 84m²

Pronájem, 3+kk (v RD), 83m², zahrádka 140m², Olomouc, Na Chmelnici Nabízíme příjemné bydlení ve čtvrti rodinných domů a zároveň s pěší dostupností veškeré občanské vybavenosti, výborným spojením MHD. Byt 3+kk se samostatným vchodem se nachází v přízemí rodinného domu, je zateplený s plastovými okny a podlahovým vytápěním. Z obývacího pokoje je vstup francouzskými dveřmi na terasu se zahradou, v bytě je i samostatná šatna. Pro nájemce je vybaveno nábytkem - obývací stěna, sedačka, manželská a klasická postel, skříně. V kuchyňském koutě je kuchyňská linka s elektrickou troubou , myčkou , lednicí s mrazákem, a mikrovlnou troubou. K dispozici je kolárna. Pronájem bude volný k nastěhování od . PENB není k dispozici, proto zadána tř. G.. Fotografie poskytl pronajímatel.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

84 m²

Price

22,000 Kč

Price per m²

262 Kč

Map

The listing is located at Na Chmelnici, 771 00 Olomouc, Czechia

Loading map