3 rooms apartment of 96m² in Mariánské Lázně

Třebízského, 353 52 Mariánské Lázně, Czechia

14,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+kk 96m²

Pronájem bytu 3+kk, 96 m², Mariánské Lázně, ul. Třebízského Pronájem bytu 3+kk, 96 m², ve zvýšeném přízemí renovovaného bytového domu s výtahem v Mariánských Lázních, na ulici Třebízského. Byt je vzdušný, prostorný a kromě kuchyňské linky se spotřebiči se pronajímá nezařízený. K bytu náleží sklepní kóje. V domě se nachází společná prádelna a sušárna, není možné instalovat pračku v bytě. K nájmu se hradí zálohy na služby a energie, dále je zde možné si pronajmout parkovací místo v uzavřeném areálu domu. Kauce a provize RK nutná. Majitel preferuje zaměstnané zájemce, bez velkých domácích zvířat a vyhrazuje si právo výběru nájemce dle jím zvolených podmínek a kritérií. Byt je vhodný pro 2 - 3 osoby. K dispozici od 01. 02. 2026.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

96 m²

Price

14,000 Kč

Price per m²

146 Kč

Map

The listing is located at Třebízského, 353 52 Mariánské Lázně, Czechia

Loading map